ElektroFüzyon Kaynak Makinası

Tek bir tıkla yüksek teknolojili elektrofüzyon kaynak makinesi modellerini sizlere sunabiliyoruz. Farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlerimizle hiçbir projenizi yarıda bırakmıyoruz.

İnşaat alanlarının vazgeçilmezi haline gelmeyi başaran elektrofüzyon makineleri sizlere gerekli kaynak desteğini başarılı bir şekilde sunabiliyor. Kaynak konusunda yüksek kalite standartları düşünülerek tasarlanan makinelerimiz birden fazla borunun hızlı bir şekilde bağlanabilmesini sağlıyor. Her bölgeden kargoyla makineleri adreslerinize kadar ulaştırabiliyoruz. Altyapı işlerinize ara vermek istemiyorsanız vizyon kaynak çözümlerimizle hemen tanışabilirsiniz.

 

Elektrofüzyon Kaynağı Nasıl Yapılır?


Polietilen boru ve ek parçaları birbirlerine bağlayan elektrofüzyon kaynak makinesi modelleri sıklıkla tercih edilmektedir Yüksek kalite fizyon kaynak makineleri sayesinde aradığınız yüksek kaliteli kaynak sistemiyle kolayca tanışabilirsiniz. Makine içerisinde yer alan soketler kaynak makinesinin uçları bağlanarak elektrik akımıyla ısıtılır. Böylece Hdpe boru birleştirilmesi sağlanır. Bu yöntem uygulanarak kaynak, füzyon ek parçanın iç kısmındaki ısıtma rezistansları ile gerçekleştirilir. Elektrofüzyon makinelerimiz yüksek performanslı bir üründür. Bu ürünle hemen tanışmak isterseniz internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.www.electropower.com.tr

You may also like...